שֵׁם

החורף חוזר ובגדול; החל מהיום (ד') מזג אוויר סוער וגשום
ד׳, דצמ׳ 25 2019, 10:00

מזג האוויר הנוח שרר בימים האחרונים משתנה לסוער וחורפי במיוחד.החל מהבוקר (ד') גשם החל לרדת בצפון הארץ וצפוי להתפשט בשעות אחה"צ למרכז הארץ. הטמפרטורות יהיו נמוכות מהרגיל לעונה ורוחות חזקות ינשבו.מידות החום החזויות להיום בבית שמש: 17°-11°.

ביום חמישי צפוי להיות קר מהרגיל וגשום לפרקים בצפון הארץ ובמרכזה. בחרמון ימשיך לרדת שלג. יוסיפו לנשב רוחות חזקות ובדרום צפוי אובך. בנוסף לכך, קיים חשש קל משיטפונות במדבר יהודה וים המלח, וגם חשש מהצפות במישור החוף.

ביום שישי יהיו ממטרים לפרקים שילוו בסופות רעמים וברד מצפון הארץ עד לצפון הנגב, בו ייתכנו גשמים מקומיים. ימשכו הרוחות החזקות והשלג בחרמון. משעות הצהריים הגשמים ייחלשו בהדרגה.

בשבת יוסיף לרדת גשם לפרקים בצפון ובמישור החוץ והוא עשוי להיות מלווה בסופות רעמים יחידות. במישור החוף הצפוני ישנו חשש להצפות. בחרמון השלג עשוי להימשך והטמפרטורות יהיו נמוכות מהרגיל לעונה.

לאור מזג האוויר הסוער המשטרה מפרסמת הנחיות בטיחות לנהגים:- יש להתאים את מהירות הנסיעה לתנאי הדרך ולהאט משמעותית בעת כניסה לעקומות ובעת ביצוע פניות חדות.- יש להדליק אורות דרך במהלך כל הנסיעה.- כשהכביש רטוב, מרחק הבלימה גדל. יש לשמור מרחק גדול יותר מהרכב שלפנים.- יש לאחוז את ההגה בשתי ידיים מאחר וכניסה עם הרכב לשלולית, ובורות המוסתרים ע"י הצטברות מים על הכביש עלולה לגרום לסטייה פתאומית של הרכב.- יש להתרכז בנהיגה ולהימנע מהיסח דעת בדגש על שימוש בטלפון הנייד.שימו לב להולכי רגל – בעת מזג אויר גשום קשה יותר להבחין בהולכי רגל ולבלום בזמן במקרה הצורך. יש להאט את הנסיעה באזורי מגורים ולתת זכות קדימה להולכי רגל.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ 'עדכונים בבית שמש' וקבלו את כל העדכונים, האירועים והמבצעים בבית שמש!לחצו ושתפו גם לחברים: http://bit.ly/Idkunim-4

3

פריטים

ב׳, דצמ׳ 23 2019, 08:00
הופעות, מייצגים, סיורים, ירידים, סדנאות ועוד שלל אירועים מעניינים. צאו לבלות!
ב׳, דצמ׳ 23 2019, 13:00
באדיבות קייטרינג ווייסמאנדל
ג׳, דצמ׳ 24 2019, 11:00
תכשיטים, שעונים, משחקים, חד פעמי, ביגוד, כושר ועוד!

גלריית וידאו

אין פריטים

לחץ כדי לטעון

המשויך לחברה

 לא נמצאו תוצאות
לא נמצאו תוצאות
נסה לשנות את החיפוש או המסנן שלך כדי למצוא את מה שאתה מחפש.
אין פריטים

דוברים

There are no speakers found

ספונסרים

There are no sponsors found

מארגנים

 לא נמצאו תוצאות
לא נמצאו תוצאות
נסה לשנות את החיפוש או המסנן שלך כדי למצוא את מה שאתה מחפש.
אין פריטים

הורדות

 לא נמצאו תוצאות
לא נמצאו תוצאות
נסה לשנות את החיפוש או המסנן שלך כדי למצוא את מה שאתה מחפש.
אין פריטים