שֵׁם

שיווק דיגיטלי במדיה החברתית
ד׳, ספט׳ 11 2019, 10:00

המדיה החברתית תופסת נפח גדול בחיים שלנו. באופן טבעי, תחום השיווק בה נכנס גם הוא בסערה לחיינו והפך להיות אחד מערוצי השיווק החשובים ביותר ברשת. למעשה, נכון להיום, שנת 2019, השיווק הדיגיטלי במדיה החברתית הוא חלק בלתי נפרד בתמהיל השיווק כמעט של כל עסק.

שיווק במדיה החברתית, המכונה גם (SMO (Social Media Optimization, הוא ענף בשיווק הדיגיטלי שמטרתו לקדם מוצר/עסק ברשתות החברתיות (פייסבוק, טוויטר, יוטיוב, אינסטגרם וכו’).

 

מה זו מדיה חברתית

מדיה חברתית הוא שם כולל לכל האתרים שמקיימים אינטראקציות חברתיות עם משתמשים אחרים באמצעות פעולות, בעיקר אלו הקשורות בתוכן, כגון העלאת תמונות, כתיבת פוסטים, שיתוף לינקים, תגובות, חשיפת וידיאו ועוד.

ההבדלים בין האתרים, בין הרשתות החברתיות, הם באופן האינטראקציות ובסוג התכנים. כך למשל, אינסטגרם היא רשת חברתית המיועדת לשיתוף תמונות עם מנעד אינטראקציות שנע מחברים, משפחה, מכרים ועד מפורסמים וצלמים לא מוכרים; יוטיוב מאפשרת שיתוף של וידיאו ולכמות הצפיות ולזמן החשיפה יש משמעות גדולה; לינקדאין היא רשת חברתית המאפשרת למשתמשים לשתף את הרזומה המקצועי שלהם לצורכי עבודה או במטרה לקדם קשרים עסקיים ומקצועיים; בפייסבוק, מגוון התכנים מאוד רחב וכולל פוסטים, העלאת תמונות, שיתוף לינק/וידיאו, תגובות ועוד. גם סוג האינטראקציות בפייסבוק עשיר מאוד ונע ממעקב פאסיבי אחר יישויות ציבוריות ועד הקמת אירועים חברתיים לקבוצות.

 

באיזו רשת חברתית כדאי לשווק עסק

כפי שניתן לראות, מגוון התכנים והאינטראקציות בכל הרשתות החברתיות הוא רחב מאוד ומהווה פלטפורמה שיווקית בעלת פוטנציאל אדיר. עם זאת, כדי לדעת מהי הרשת החברתית המתאימה לעסק/מוצר, יש להכיר את הרשת החברתית ואת קהל היעד שנמצא בה, אותו קהל לקוחות פוטנציאלי שעשוי להתעניין בעסק/במוצר. כך למשל, לצורך גיוס עובדים או רקימת קשרים מקצועיים בתחום ההייטק, פרסום בלינקדאין עשוי להתאים יותר מרשתות חברתיות אחרות, אך למטפלות ודיאטניות בעלות עסק פרטי, זוהי רשת חברתית פחות רלוונטית. לעומת זאת, באינסטגרם, רשת חברתית שמעלים בה תמונות, פרסום תמונות של מטופלים שירדו במשקל לאחר ניתוח בריאטרי ובשל תזונה נכונה מצליחים לשמור על משקל יציב תקופה ארוכה (כשהכל בהסכמה, כמובן) יכול להעלות מוטיבציה ולייצר אינטראקציה מוצלחת עם מטופלים פוטנציאלים וקיימים; ביוטיוב, רשת חברתית לסרטוני וידיאו, תוכלו להעלות סרטוני הסברה ללקוחות ייעודים שטרם שמעו על ההתמחות שלכן; בטוויטר תוכלו להראות למטופלים קיימים ופוטנציאלים שאתן מעודכנות בעולם התזונה על-ידי “ציוץ” כשיוצא מחקר חדש ומאיר עיניים; בפינטרסט, רשת חברתית שהיא מעין לוח מודעות ענק, תוכלו לפרסם מתכונים/תפריטים. כדי להצליח לתמרן בין כל הרשתות החברתיות, צריך להכיר לעומק את טכניקות השיווק בכל אחת מן הרשתות החברתיות ואת הפוטנציאל הגלום בהן לעסק שלכם.

 

מעוף בית שמש מזמינים אתכם, בעלי עסקים (בעלי דף עסקי פעיל בפייסבוק) ללמוד איך להשתמש במרחב הדיגיטלי לשיווק העסק שלכם!

תכנית מקיפה לקבלת כלים לניהול שיווק במדיה החברתית.

בין הנושאים:

פייסבוק

אינסטגרם

דפי נחיתה

כתיבה שיווקית

סרטוני וידיאו

לפרטים, הרשמה ומידע לחצו כאן!


למידע על קורסים שונים ליזמים ובעלי עסק בבית שמש לחצו כאן!

הכתבה מתוך אתר Unilever Heaith:

http://bit.ly/2kzt45G

 

 

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ 'עדכונים בבית שמש' וקבלו את כל העדכונים, האירועים והמבצעים בבית שמש!
לחצו ושתפו גם לחברים: http://bit.ly/Idkunim-3

4

פריטים

ב׳, פבר׳ 17 2020, 10:00
כאן תוכלו לבדוק באיזו קלפי תוכלו להצביע
ד׳, אוק׳ 23 2019, 14:00
מגוון רחב של חוגים לילדים ולמבוגרים, כל האפשרויות כאן בעיר
ד׳, אוג׳ 28 2019, 14:00
שנה חדשה נפתחת במרכז החרדי להכשרה מקצועית, קורסים מגוונים במימון מלא
ב׳, ספט׳ 02 2019, 13:00
בצומת הרחובות בן זאב - הדקל; בדמות גלובוס זהב

גלריית וידאו

אין פריטים

לחץ כדי לטעון

המשויך לחברה

 לא נמצאו תוצאות
לא נמצאו תוצאות
נסה לשנות את החיפוש או המסנן שלך כדי למצוא את מה שאתה מחפש.
אין פריטים

דוברים

There are no speakers found

ספונסרים

There are no sponsors found

מארגנים

 לא נמצאו תוצאות
לא נמצאו תוצאות
נסה לשנות את החיפוש או המסנן שלך כדי למצוא את מה שאתה מחפש.
אין פריטים

הורדות

 לא נמצאו תוצאות
לא נמצאו תוצאות
נסה לשנות את החיפוש או המסנן שלך כדי למצוא את מה שאתה מחפש.
אין פריטים