ישיבת 'אור יהושע – נתיבות התורה' במגבית מיוחדת לקראת ט"ו בשבט

גלריית תמונות

גלריית וידאו

תאור

ישיבת 'אור יהושע – נתיבות התורה' פותחת במגבית מיוחדת לקראת ט"ו בשבט בסימן "עץ חיים היא למחזיקים בה". לזכרה ולעילוי נשמתה של האשה החשובה מרת שפרה היימן ע"ה, אשר הייתה ידועה במעשי החסד הרבים שלה ובאמונתה היוקדת, ואשר זכתה להיות מתומכי הישיבה במשך שנים רבות.

לרגל מגבית זו זכתה הישיבה לברכתו המיוחדת של מרן שר התורה רבי חיים קניבסקי:

"בס"ד, טבת תשפ"ב

לרגל המגבית השנתית לישיבת "אור יהושע-נתיבות התורה" בבית שמש בראשות ראש הישיבה הגאון רבי יוסף רובינשטיין שליט"א, הנני בברכה מרובה לכל התורמים והמסייעים בהחזקת הישיבה, ובפרט למשתתפים במגבית זו בכל שנה ושנה בהווה ובעתיד, יזכם ה' יתברך שיתברכו בכל מילי דמיטב, ייוושעו מכל צרה וצוקה, ויזכו לבני חיי ומזוני.

חיים קנייבסקי"

ישיבת "אור יהושע נתיבות התורה" הוקמה לפני למעלה מעשר שנים ברמת בית שמש א' על ידי הגאון רבי יוסף רובינשטיין שליט"א. מהקמתה הושתתה הישיבה על הקניית 'דרך בלימוד', מתוך מתיקות התורה, בצורה ייחודית, תוך השקעה בכל בחור ובחור, כדי לגדל כל אחד ואחד בדרכו הייחודית, ולהוציא פירות מתוקים, עד שהכל רואין ואומרים אילן אילן במה אברכך, אם אומר לך שיהו פירותיך מתוקין הרי פירותיך מתוקין.

רבני בית שמש, ובראשם האדמו"ר מפיאסצנה שליט"א והגר"א קורנפלד שליט"א סייעו בהקמת הישיבה, מתוך מטרה שרמת בית שמש א' תהפוך למקום תורה מרכזי ושוקק חיים, שכונה מלאה בבחורי ישיבות השוקדים על תלמודם יומם וליל. לאחר שהוקמה הישיבה התבטא האדמו"ר שליט"א שהישיבה השוכנת במעלה ההר הינה 'הכתר של השכונה'. הגר"א קורנפלד התבטא כי הישיבה היא 'היהלום של בית שמש'. ישיבת 'אור יהושע – נתיבות התורה' היתה ועודנה מהישיבות החלוצות שקבעו את מושבן בבית שמש בכלל וברמה א' בפרט, והיא ללא ספק ה'יהלום' בכתרה של תורה בעיר בית שמש.

תקופה לא פשוטה עוברת על העולם כולו. יחד עם בוגריה ותלמידיה החלה הישיבה בקמפיין הגיוס השנתי שלה לטובת המשך קיומה של הישיבה כאשר מחמת מגיפת הקורונה בשנה האחרונה לא התאפשר לנסוע לחו"ל לפקוד את בתיהם של נדיבי עם כבימי קדם. בוגרי הישיבה יחד עם תושבי בית שמש היקרים וידידנו ברחבי הארץ והעולם, נרתמים למערכה כדי שקול התורה ימשיך להתנגן בין כותלי בית המדרש, ויסלול נתיבות של אור מיוחד בכל רחבי העיר בית שמש.

יהי רצון שנזכה כולנו להגדיל תורה ולהאדירה ולתת יחד "אור לנתיבותיה"

באפשרותכם לתרום באופן מקוון. לחצו כאן: https://charidy.com/oynh.

או חייגו למספר 02-991-9970 / אימייל .

אנו מעריכים כל תרומה גדולה או קטנה, שתעזור בס"ד לבחורים להפוך לתלמידי חכמים ויראי שמים

אפשרויות תרומה אחרות:

> נדרים פלוס (החל מהיום עד סוף המבצע): חפשו את נתיבות תורה, או קוד 481 או השתמשו בקישור: www.matara.pro/nedarimplus/online/?mosad=5777216

> העברה בנקאית/העברה:
- ארה"ב: JP Morgan Chase חשבון מס' 211926239
ניתוב מס' 021000021
American friends of nesivos hatorah, 34 איגל ליין,
לייקווד, ניו ג'רזי 08701

- ישראל: בנק פאגי מס' 52, סניף מס' 179, חשבון מס' 569321 נתיבות התורה – בית שמש, 17/6 נחל שורק,
בית שמש 99091

©ShemeshOnline
קבלו את כל העדכונים, האירועים והמבצעים בבית שמש!
הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ: http://bit.ly/Idkunim-6
או בטלגרם: https://t.me/BeitShemeshIdkunim

התחלה

ד׳, ינו 12 2022, 00:00

סיום

ה׳, ינו 13 2022, 23:59

Supplementary materials

 לא נמצאו תוצאות
לא נמצאו תוצאות
נסה לשנות את החיפוש או המסנן שלך כדי למצוא את מה שאתה מחפש.
אין פריטים

CATEGORIES

 לא נמצאו תוצאות
לא נמצאו תוצאות
נסה לשנות את החיפוש או המסנן שלך כדי למצוא את מה שאתה מחפש.
אין פריטים