שֵׁם

מנכ"לי משרדי ממשלה סיירו בבית שמש, לקראת החלטה לקידום העיר
ה׳, נוב 11 2021, 09:00

גלריית תמונות

גלריית וידאו

במהלך חודש דצמבר ממשלת ישראל צפויה לאשר החלטת ממשלה יעודית לעיר בית שמש. כך לפחות הצהיר אמש (ד') מנכ"ל משרד ראש הממשלה יאיר פינס. כאשר תתקבל ההחלטה ההיטורית, היא צפויה להקפיץ את בית שמש בכל התחומים.

לקראת קבלת ההחלטה סיירו אמש (ד') מנכ"לי משרדי ממשלה שונים ברחבי השכונות כדי לעמוד מקרוב על הנעשה בבית שמש. קבוצת המנכ"לים פתחה את הסיור בתצפית המשלט וקבילה סקירה על תמונת התעשייה בעיר. לאחר מכן יצא הסיור לרחוב ביאליק בעיר. כל המנכ"לים ירדו וניגשו לראות את הבניין שפונה מדייריו מקרוב ולעמוד על הבעיה. מנכ"ל העירייה איתמר ברטוב נתן סקירה והציע תחילת פתרון כדוגמת זכאות לשכר דירה גם לבעלי דירות שפונו תחת צו מהנדס מבנים מסוכנים. לאחר מכן המשיך הסיור לשכונה ד' ושכונת נווה שמיר.

בסיור השתתפו ראש עיריית בית שמש ד"ר עליזה בלוך יחד עם מנכ"ל העירייה איתמר ברטוב, גזבר העירייה אריה ברדוגו, מהנדסת העיר ענבר וייס, יועמ"ש העירייה מיקי גסטוירט וראש מנהל תפעול דודו ג'מו ארחו את מנכ"לי משרדי הממשלה בראשות מנכ"ל משרד ראש הממשלה יאיר פינס.
המנכ"לים הנוספים שנכחו בסיור: אביעד פרידמן מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, מיכל פרנק מנכ"לית משרד התחבורה, יאיר הירש מנכ"ל משרד הפנים, נחמן אש מנכ"ל משרד הבריאות, שלומי הייזלר יו"ר מטה התכנון הלאומי, סיגל מורן- מנכ"לית משרד הרווחה, תומר לוטן מנכ"ל המשרד לביטחון פנים, נעמה שולץ מנכ"לית משרד רה"מ החליפי, ינקי קוינט- מנכ"ל רשות מקרקעי ישראל, אלעזר במברגר מנכ"ל הרשות להתחדשות עירונית, רז פרויליך מנכ"ל משרד התרבות והספורט, ליאור פרבר סמנכ"ל פנים תכנון ופיתוח, כפיר מצוינים אגף פנים תכנון ופיתוח משרד רה"מ, מיכאל גובני סמנכ"ל שירותי דת במשרד הדתות ובכירים נוספים.

ראש העיר ד"ר עליזה בלוך: "זהו יום חג עבור בית שמש. ממשלת ישראל מגיעה דרך הפקידות הבכירה ביותר שלה לראות וללמד את אתגרי העיר מקרוב. ללמוד את שאלת הפיתוח הכלכלי, את שאלת הנדל"ן, את שאלת החינוך, את היות העיר קולטת עלייה. אנחנו רוצים שהעיר בית שמש תמשיך להיות עיר מעורבת וכדי שנמשיך להיות עיר מעורבת מחויבות הממשלה דרך החלטת ממשלה ייעודית צריכה להיות בהקדם. אני מבקשת מכולכם, בואו יחד נכה ברגולציה ובבירוקרטיה. אף משרד לבד לא יכול לקחת את בית שמש על הגב שלו".

יאיר פינס מנכל משרד ראש הממשלה: "בית שמש היא אירוע שנדרש מנהיגות מדרג המנכ"לים. בית שמש היא הזדמנות לשים בראש סדר העדיפות ולהציב אותה רוצים להביא החלטה בצהלך חודש דצמבר. צריך שיתוף פעולה של כל המשרדים. צריך לעשות את כל המאמץ ולהיות הכי יצירתיים שאפשר".

©ShemeshOnline
קבלו את כל העדכונים, האירועים והמבצעים בבית שמש!
הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ: http://bit.ly/Idkunim-6
או בטלגרם: https://t.me/BeitShemeshIdkunim

3

פריטים

ב׳, נוב 01 2021, 15:15
מבצע לזמן מוגבל: הזמינו פרגולה עם סנטף וקבלו מרזב במתנה!!
ב׳, נוב 08 2021, 12:23
מגוון מוצרי תינוקות במחירים חלומיים: מצעים, שמיכות, תיקים לעגלה, משחקים ועוד
ד׳, נוב 10 2021, 11:51
בנוסף, מגש פיצה + ציפס + רביולי רק ב- 99 ₪

CATEGORIES

 לא נמצאו תוצאות
לא נמצאו תוצאות
נסה לשנות את החיפוש או המסנן שלך כדי למצוא את מה שאתה מחפש.
אין פריטים

המשויך לחברה

 לא נמצאו תוצאות
לא נמצאו תוצאות
נסה לשנות את החיפוש או המסנן שלך כדי למצוא את מה שאתה מחפש.
אין פריטים

דוברים

There are no speakers found

ספונסרים

There are no sponsors found

מארגנים

 לא נמצאו תוצאות
לא נמצאו תוצאות
נסה לשנות את החיפוש או המסנן שלך כדי למצוא את מה שאתה מחפש.
אין פריטים

הורדות

 לא נמצאו תוצאות
לא נמצאו תוצאות
נסה לשנות את החיפוש או המסנן שלך כדי למצוא את מה שאתה מחפש.
אין פריטים